Menu

Kompleksowy preparat Mastervit

Wielu z nas prowadzi niezdrowy tryb życia, żyje w pośpiechu i zapomina, jak ważne jest codzienne uzupełnianie wymaganej dawki witamin oraz składników odżywczych. Właśnie po to powstał produkt o nazwie Mastervit. Stanowi on doskonałe uzupełnienie wszelkich niezbędnych substancji, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Mastervit pozwala na dostarczenie odżywczych składników w odpowiedniej ilości dla każdego.

W kompleksowym preparacie Mastervit znajduje się pełen zestaw witamin, substancji aktywnych oraz makro- i mikroelementów. Wszystkie te składniki mają naturalne pochodzenie, dlatego są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Szczególną uwagę należy zwrócić na obecne w składzie witaminy z grupy B, które wciąż są niedoceniane, a są tak naprawdę niezbędne do prawidłowej pracy całego organizmu. Niezwykle wysoka zawartość tych witamin w preparacie Mastervit pozwala na skuteczną walkę ze stresem oraz wsparcie sprawności psychofizycznej. Witamina B12 wspomaga widzenie i zapobiega powstawaniu tzw. kurzej ślepoty. Preparat Mastervit to idealny wybór dla osób, które narażone są na długotrwały stres, cierpią na przejściowy spadek odporności albo chcą po prostu uzupełnić braki witamin.

Mastervit można stosować codziennie jako ogólna, całoroczna profilaktyka, jak również tylko w okresach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy i inne składniki. Skład produktu został wzbogacony o ekstrakty roślinne, które ułatwiają wchłanianie i metabolizm dostarczanych w płynie odżywczych składników.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz